0 toodet
Select Page
Sillamaa, Kaari

Imeline muna. Laulumäng +cd

16,90

Laulumängu autor on Kaari Sillamaa, kujundaja Pille Kose.
Kevad on käes ja linnud on korraldanud Metsa Lauluvõistluse, mille žüriiks Öökull ja Toonekurg. Kui võitja Ööbik on välja kuulutatud, otsustab pettunud Harakas kättemaksuks „öö ära likvideerida“, et Ööbik enam toomepuul laulda ei saaks.
Taevariigis käib aga oma elu, kus Kuu ja Päike omavahel samuti võistlevad, et kumb parem, vajalikum ja kaunim on. Puhkamas käivad nemad kordamööda Taevases Aias – üks päeval, teine öösel. Taevavärava võtit hoiab enese käes väike Võtmehaldjas, kes elab Imelise muna  sees.
Kaks lugu lähevad omavahel hullumoodi segamini, kui Harakas laseb Tuuletüdrukul Imelise Muna taevast alla – maa peale visata. Lisaks põimunud sündmustele toimetatakse ka juba Lihavõttepühade ja Emadepäeva ootuses.
Laulud on vokaalselt üsna nõudlikud, aga Kaunite Kunstide Kooli etenduses esitasid neid 6-12-aastased lapsed, nii et paras materjal nii lasteaia vanematele rühmadele kui ka koolide alg- ja keskklasside õpilastele. Keerulisemaid tegelasi saavad ka õpetajad esitada.
Raamatus libreto, noodid ja fotoillustratsioonid, tagakaane taskus CD laulude ja fonogrammide ja muusikaliste vahekõllidega, mille ajal lavapilte vahetada. Laulud arranžeerinud Janika ja Kaari Sillamaa

Fonogrammid on salvestatud Studio89-s, stuudiomuusikuteks Eda Peäske (harf), Mari Liis Vihermäe (flööt), Egert Leinsaar (viiul), Villu Vihermäe (tšello).
Helirežissöör Franck Reisner